Balet dla kobiet

To alternatywa tradycyjnych treningów wzmacniających i odchudzających ciało. Balet przede wszystkim poprawia naszą postawę, kształtuje nawyk prostych pleców. Ponadto świetnie uelastycznia i modeluje nasze ciało.

Lekcje baletu dla kobiet

Jest to wymagająca forma sztuki, wymaga dużego zaangażowania i precyzji, za to odwdzięcza się wieloma korzyściami dla ciała. Balet przede wszystkim poprawia naszą postawę, kształtuje nawyk prostych pleców. Ponadto świetnie uelastycznia i modeluje nasze ciało. Ruchom nadaje szlachetności i gracji, dzięki czemu nasze ciało dostojniej się prezentuje również na codzień. Podczas zajęć nabywamy również pewność siebie, przełamujemy granice i relaksujemy się przy muzyce klasycznej.

Treningi baletu dla kobiet

Na każdym treningu uczymy się nowych umiejętności, figur tanecznych i choreografii baletowych. Dzięki systematycznemu uczęszczaniu na treningi jesteśmy w stanie w szybki sposób zrealizować postawione cele jak np. pozbycie się zbędnych kilogramów. Mimo tego, że zajęcia prowadzone są raczej w spokojnym tempie, to podczas tańca używamy mięśni innych niż tych używanych do codziennych czynności. W dodatku wystarczy nawet kilkanaście minut tańca, aby poczuć dopływ tego naturalnego środka przeciwbólowego i rozweselającego. Dostarczamy dużą dawkę endorfin! Zajęcia przeznaczone są dla osób początkujących jak i średnio zaawansowanych.

Call Now Button