Akrobatyka zajęcia indywidualne

To spersonalizowane treningi układane pod konkretną osobę. Zajęcia charakteryzują się indywidualnym podejściem oraz dobraniem odpowiednich ćwiczeń pod poziom umiejętności.

Zajęcia akrobatyczne indywidualne

Treningi indywidualne odbywają się na Jump Arenie (ul.Smoluchowskiego Poznań). Dni i godziny treningu ustalane są wedle potrzeb podopiecznego.

Na pierwszym treningu jest przeprowadzany wstępny wywiad i sprawdzenie umiejętności w celu ustalenia planu pracy i zamierzeń ucznia. Trener przygotowuje pod daną osobę szczegółowy plan oparty o jego cele.

Treningi skierowane są dla dzieci i dorosłych, którym zależy na szybkim tempie rozwoju , brakuje czasu na treningi grupowe, uprawiają inną dyscyplinę sportową, w której wykorzystana jest akrobatyka.

Indywidualne treningi akrobatyczne

Zależy nam aby każdy wykorzystał swój trening do ostatniej minuty i był zadowolony z rezultatów. Naszym założeniem jest kreatywne podejście do treningu aby nasz podopieczny nie nudził się. Można liczyć na zróżnicowany i ciekawy trening za każdym razem.

Praca trenera z tylko jednym podopiecznym znacznie przyspiesza naukę umiejętności akrobatycznych. Na tego typu treningu znacznie łatwiej jest zmobilizować, zmotywować ucznia do działania. Trening indywidualny charakteryzuje wysoka intensywność. Podczas zajęć łatwiej jest wyeliminować błędy treningowe i zminimalizować wystąpienie kontuzji.

Call Now Button