TRENERZY AKROBATYKI

DOMINIKA DEMBIŃSKA

Założycielka szkoły

KOMPETENCJE:

Nazywam się Dominika Dembińska. Jestem absolwentką AWF-u. Posiadam tytuł magistra AWF-u, kierunek wychowanie fizyczne, specjalizacja dostosowana aktywność ruchowa. Studia licencjackie ukończyłam ze specjalizacją nauczycielską z gimnastyką korekcyjno-kompensacyjną, specjalność akrobatyka. Jestem instruktorem akrobatyki sportowej oraz instruktorem fitnessu.

DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE:

Liczne praktyki w szkołach podstawowych, gimnazjach i liceach podczas studiów.

Praktyki w szkole mistrzostwa sportowego nr 69 w Poznaniu u Sławomira Borejszo (medalista Mistrzostw Świata w skokach na ścieżce).

Praca jako trener akrobatyki w licznych szkołach tańca.

SZKOLENIA:

1. Warsztaty pt. “Trampolina w gimnastyce”, które prowadził trener kadry Polski gimnastyki sportowej kobiet Jacek Wodyk.

2. Szkolenie pt. “Akrobatyka w praktyce”, które prowadził trener kadry Polski gimnastyki sportowej kobiet Jacek Wodyk.

3. Szkolenie pt. “Asekuracja w skokach na ścieżce” w klubie Akrosmyk.

4. Warsztaty pt. “Nowatorskie lekcje WF- czyli atrakcyjne formy zajęć w oparciu o aktualne zainteresowania dzieci i młodzieży”.

5. Szkolenie pt. ’’Metodyka salta machowego’’.

6. Warsztaty z salta machowego u finalistki Mam Talent Martyny Pytel.

7. Kurs dla trenerów parku trampolin, które prowadził Artur Zakrzewski.

8. Szkolenie pt. “Przygotowanie motoryczne zawodników w akrobatyce sportowej”, które prowadził Artur Zakrzewski.

9. Warsztaty  pt. “Szpagaty merytorycznie”, które prowadziła Inez Guderska.

DAWID GLUMA

Wykwalifikowany trener akrobatyki sportowej. Pasjonat aktywności fizycznej, sportów walki oraz zdrowego trybu życia. Trener i wychowawca na obozach i koloniach akrobatycznych.

SZKOLENIA:

1. “Kurs dla trenerów parku trampolin” Prowadzący szkolenie: Artur Zakrzewski.

2. “Przygotowanie motoryczne zawodników w akrobatyce sportowej” Prowadzący szkolenie: Artur Zakrzewski.

DARIA SAVA

Absolwentka szkoły sportowej oraz finalistka licznych zawodów ogólnoukraińskich w zakresie gimnastyki artystycznej i powietrznej. Zdobyte doświadczenie trenerskie w krajach takich jak USA, Ukraina i Polska pozwala na przeprowadzanie zajęć z akrobatyki sportowej na najwyższym poziomie. 

SZKOLENIA:

– “Przygotowanie Akrobatyczne i mentalne w pracy instruktora” Prowadzący szkolenie: Artur Zakrzewski, wielokrotny medalista i reprezentant Polski w akrobatyce sportowej.

– „Technika wykonywania i metodyka nauczania wybranych elementów akrobatycznych” Prowadząca szkolenie: Dominika Dembińska.

BARBARA SAPA

Barbara jest związana z tańcem od najmłodszych lat. Absolwentka Szkoły Tańca Kieleckiego Teatru Tańca. Właśnie tam przez kolejne 15 lat z wieloma sukcesami doskonaliła swoje umiejętności na zajęciach jazzowych i baletowych. Udział w zespole Impuls zaowocował licznymi nagrodami na konkursach Ogólnopolskich i Międzynarodowych. Na zajęciach prowadzonych przez Barbarę czuć zamiłowanie do sportu, tańca i sztuki. Trenerka akrobatyki i tańca.

SZKOLENIA:

- “Przygotowanie Akrobatyczne i mentalne w pracy instruktora” Prowadzący szkolenie: Artur Zakrzewski, wielokrotny medalista i reprezentant Polski w akrobatyce sportowej.
- „Technika wykonywania i metodyka nauczania wybranych elementów akrobatycznych" Prowadząca szkolenie: Dominika Dembińska.

ANDRZEJ ŁUKAWSKI

Absolwent AWF Poznań. Trener akrobatyki sportowej, gimnastyki korekcyjnej, tenisa ziemnego. Wieloletni wychowawca i trener na obozach i koloniach sportowych. Praca w szkole i pasja do sportu od lat owocują świetnym kontaktem z dziećmi.

SZKOLENIA:

– “Przygotowanie Akrobatyczne i mentalne w pracy instruktora” Prowadzący szkolenie: Artur Zakrzewski, wielokrotny medalista i reprezentant Polski w akrobatyce sportowej.

– „Technika wykonywania i metodyka nauczania wybranych elementów akrobatycznych” Prowadząca szkolenie: Dominika Dembińska

NIKODEM ODLANICKI-POCZOBUTT

Trener o bogatym doświadczeniu, wychowanek Szkoły Akrobatycznej nr 69. Były zawodnik AZS-AWF Poznań w akrobatyce oraz aktywny uczestnik licznych zawodów na trampolinie. Moje umiejętności sportowe nie ograniczają się jedynie do akrobatyki, ponieważ byłem także zawodnikiem lekkoatletyki w renomowanym klubie Olimpia Poznań. Moje wszechstronne doświadczenie sportowe pozwala mi skutecznie wspierać i rozwijać umiejętności moich podopiecznych.

Call Now Button