Akrobatyka Złotniki

Witaj w Szkole Akrobatyki Dominiki Dembińskiej, w której możesz rozpocząć swoją przygodę z akrobatyką w Złotnikach koło Poznania! Nasze wyjątkowe miejsce treningowe znajduje się w łatwo dostępnej okolicy Poznania, zapewniając dynamiczne zajęcia i treningi akrobatyczne, dostępne zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

 
 
 

Treningi akrobatyczne w Złotnikach

Dogodna Lokalizacja: Szkoła Akrobatyki Dominiki Dembińskiej prowadzi zajęcia również w Złotnikach położonych niedaleko Poznania, co czyni nas łatwo dostępnymi dla mieszkańców okolicznych miejscowości. Nasz adres to ulica Słoneczna 20, 62-002 Złotniki.

Kontakt i Zapisy: Chcesz dołączyć do naszej Szkoły Akrobatyki? Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o dostępnych terminach i zapisach.

Niech Twoja przygoda z akrobatyką i tańcem rozpocznie się właśnie tutaj, w Szkole Akrobatyki Dominiki Dembińskiej!

Zajęcia gimnastyczne w Złotnikach

Zapraszamy na zajęcia akrobatyczne w Złotnikach! Dla dzieci i kobiet oferujemy dynamiczne treningi akrobatyczne i zajęcia gimnastyczne, które rozwijają równowagę, gibkość oraz siłę, prowadzone przez wykwalifikowane instruktorki, a także doświadczonych instruktorów. W naszej szkole możesz również uczestniczyć w treningach akrobatyki powietrznej, tanecznych zajęciach jazzowych, a także skorzystać z indywidualnych treningów akrobatycznych dostosowanych do Twoich potrzeb. Niezależnie od poziomu zaawansowania, nasza oferta obejmuje także podstawy akrobatyki, stretching oraz zajęcia baletowe.

 
Call Now Button