Akrobatyka Sportowa Poznań

Witaj w Szkole Akrobatyki Dominiki Dembińskiej, gdzie rozpoczyna się Twoja przygoda z akrobatyką sportową w Smochowicach, Jeżycach i Strzeszynie w Poznaniu! Nasze wyjątkowe miejsca treningowe są zlokalizowane w łatwo dostępnych dzielnicach Poznania, zapewniając tym samym dynamiczne zajęcia akrobatyczne, dostępne zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. 

 
 
 

Treningi akrobatyczne w Poznaniu

Dogodna Lokalizacja: Szkoła Akrobatyki Dominiki Dembińskiej znajduje się w łatwo dostępnych dzielnicach Poznania: Smochowicach, Jeżycach i Strzeszynie, co czyni nas łatwo dostępnymi dla mieszkańców okolicznych miejscowości. Prowadzimy zajęcia w następujących lokalizacjach:

Smochowice:
Szkoła Podstawowa 57 im. Józefa Kostrzewskiego,
ul. Leśnowolska 35, 60-452 Poznań

ul. Margonińska 22, 60-425 Poznań

Jeżyce:
Szkoła Podstawowa nr 36,
ul. Słowackiego 54/56, 60-521 Poznań

ul. Mrzeżyńska 10, 60-446 Poznań

Strzeszyn:
Szkoła Podstawowa 1,
ul. Hezjoda 15, 60-461 Poznań

Kontakt i Zapisy: Chcesz dołączyć do naszej Szkoły Akrobatyki? Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o dostępnych terminach i zapisach.

Niech Twoja przygoda z akrobatyką i tańcem rozpocznie się właśnie tutaj, w Szkole Akrobatyki Dominiki Dembińskiej! Z nami odkryjesz możliwość rozwinięcia swoich umiejętności fizycznych i artystycznych.

Zajęcia akrobatyczne w Smochowicach, Jeżycach i Strzeszynie

Zapraszamy na zajęcia akrobatyczne w Smochowicach, Jeżycach i Strzeszynie! Dla dzieci i kobiet oferujemy dynamiczne treningi akrobatyczne i zajęcia gimnastyczne, które rozwijają równowagę, gibkość oraz siłę, prowadzone przez wykwalifikowane instruktorki, a także doświadczonych instruktorów. W naszej szkole możesz również uczestniczyć w treningach akrobatyki powietrznej, tanecznych zajęciach jazzowych, a także skorzystać z indywidualnych treningów akrobatycznych dostosowanych do Twoich potrzeb. Niezależnie od poziomu zaawansowania, nasza oferta obejmuje także podstawy akrobatyki, stretching oraz zajęcia baletowe.

Nasze zajęcia i treningi akrobatyczne w Smochowicach, Jeżycach i Strzeszynie w Poznaniu są prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów, którzy pomagają uczestnikom w doskonaleniu równowagi, gibkości i siły. Bez względu na wiek czy poziom zaawansowania, każdy może znaleźć u nas swoje miejsce i poczuć się częścią tej niezwykłej społeczności. Dołącz do nas już dzisiaj i rozpocznij swoją niezwykłą przygodę z akrobatyką!

Call Now Button